Диван у "золотому трикутнику" Парижа

Оксамитовий червоний диван у "золотому трикутнику" Парижа. Напевно, і Ви захочете побачити й насолодитися цими французькими красотами, щоб потім колись зігрітися приємними спогадами в один із зимових вечорів. Адже йдеться про готельний затишок із королівською назвою Francois 1er, що за дві хвилини пішки від Єлисейських Полів, авеню Монтень і Георг V.
Створюючи свій домашній інтер'єр, варто прислухатися до рекомендацій мсьє Рошона, декоратора і дизайнера цього старовинного готелю. Головні французькі традиції - це елегантність, що поєднує класику і сучасність, це шарм, який часто витісняється глобалізацією і "мережевою" ординарністю. Сучасні технології, звісно, вітаються, але не дозволяйте їм домінувати в інтер'єрі, якщо Ви створюєте стиль. І у Вас вийде та бажана чарівність без копіювання. Звичайний набір потрібних компонентів плюс дотримання їхніх пропорцій - це лише частина цілого. Для загальної картини необхідний душевний настрій.
Один із наймогутніших королів Франції Франсуа Перший, на честь якого і названо вище згаданий готель, вважався "принцом Ренесансу". Він сприяв розвитку ідей італійського Відродження в Парижі. Багато флорентійських архітекторів і художників працювали у нього. Особливо король схилявся перед мистецтвом Леонардо да Вінчі, якого навіть називав "мій батько".
Це вже історія. А перед нами відкриваються королівські секрети декорування. Сміливо використовуйте шпалери і драпірування з різними малюнками, килими, картини і фотографії. Віддавайте перевагу природним кольорам і натуральним матеріалам. Щодо м'яких меблів, обирайте однотонні дивани в оббивках теплих відтінків: какао, шоколад, м'який червоний і золотистий. Подушки можуть бути як в одному тоні, так і з малюнком (зазвичай за кольором поєднуються зі шпалерами або зі шторами).
Роль правителів у формуванні культурних цінностей значна. А як же приємно, влаштувавшись на м'якому дивані або в комфортному кріслі, зануритися в роздуми про винятковий смак французького круасана, що тане в роті. Королівських Вам перемог!
Повернутись до блогу