Ідеальний диван. Секрети купівлі

Нині численні фірми-виробники пропонують покупцям сотні різноманітних моделей диванів, що відрізняються найрізноманітнішими формами, наповнювачами, оббивкою та іншими характерними для кожної моделі перевагами. Це дає змогу покупцям порівняно легко вибрати відповідну модель для свого житла відповідно до своїх смаків. Експерти дають громадянам низку рекомендацій під час вибору дивана, які дають змогу вибрати найзручніший і найуніверсальніший диван для різних цілей.

Розмір і форма. У цьому разі слід виходити з параметрів приміщення, в якому перебуватиме диван. Необхідно врахувати наявність інших меблів у приміщенні. Якщо приміщення є невеликим за своїми розмірами, слід підбирати диван прямої форми, в той час, як для просторих приміщень доцільно вибрати кутовий або П-подібний диван, що дасть змогу створити комфортні умови, і, крім того, такий диван стане зручним спальним місцем для кількох людей у разі непередбачуваних обставин, таких, наприклад, як нічліг гостей, які загуляли.

Механізм трансформації. В даний час існує багато різноманітних механізмів трансформації дивана, і покупцям дивана слід врахувати, як часто йому доведеться розкладати диван - від цього залежить, як довго прослужить диван своїм господарям. Якщо цю дію доведеться робити досить часто, то найбільш зручним і практичним механізмом буде "єврокнижка". Купити дивани єврокнижка від виробника можна на цьому сайті. Якщо ж розкладати диван доведеться значно рідше, то можна зупинитися на таких варіантах, як "викочування" або "акордеон".

Каркас дивана. Само собою, під час вибору дивана варто особливу увагу приділити матеріалам, з яких виготовлений його каркас. Дерево і метал гарантують покупцеві довге використання дивана. ДСП і ДВП використовуються для "бюджетних" моделей диванів, і якщо купувати такий диван, то ставитися до нього варто досить дбайливо, а вже на довгий термін служби особливо сподіватися не варто.

Наповнювач і матрац. У якісного дивана обов'язково є пружинні блоки, а також як наповнювач використовуються, крім поролону і ватину, жорсткі матеріали, вироблені з відходів деревообробки. Якщо ж наповнювачами служить тільки поролон, то слід бути готовим до того, що через максимум 5-6 років наповнювач доведеться міняти.

Оббивка. Якісна зносостійка тканина для оббивки дасть змогу довгі роки виглядати дивану так само, як щойно придбаному. Для дорогих моделей найкращими варіантами є оббивка з жаккарда, гобелена тощо; для дешевших моделей - велюр і рогожка.

Повернутись до блогу