- Ремонт робиться як мінімум на кілька років. Для особистої зручності та вигоди, прагматизм і заповзятливість будуть дуже доречними. Але, вибираючи немазкі тони для свого інтер'єру, потрібно постаратися, щоб надмірна практичність не зробила житло безликим. Знайдіть місце для яскравих кольорів.
- Інша крайність - однотонність, сприйнята буквально. Стіни, підлога, стеля, меблі в одному кольорі не прикрасять, а скоріше спотворять кімнату. Практичніше за все обирати два основних кольори, два допоміжних.
- Наступна поширена помилка - недотримання пропорцій. Безглуздо виглядають громіздкі меблі в маленькій кімнатці, і навпаки - в просторій кімнаті мініатюрні. Вирушаючи за покупкою нового дивана або тумби, потрібно заздалегідь зробити необхідні заміри. Потім відвідати каталог кутових диванів і підібрати відповідний розмір. Меблі, які буквально втиснуті в кімнату, перетворюють житло на барикаду зі смугою перешкод.
- Злий жарт може зіграти ощадливість, коли квартира стає захаращеною через надмірність меблів. Купили новий комод, а старий пересунули, або перенесли в іншу кімнату (продати не вдалося, а викинути шкода). Вирішили поміняти стільці. Купили нові, та залишили старі.
- Меблі, розставлені по периметру - це зручно, коли кімнатка маленька. У просторих апартаментах потрібно використовувати весь простір, інакше середина виглядає як танцювальний майданчик.
- Намагаючись прикрасити своє житло, господарі придумують складні багаторівневі стелі, забуваючи про висоту. Сподіваючись надати оригінальності декоративними елементами, дво- або трирівневим підсвічуванням, вони просто зменшують висоту приміщення. А коли кімнатка ще й маленька, виглядає така прикраса, як інтер'єрний ляп.
- Ще одна поширена помилка - непродумане освітлення. Хоча в цьому питанні все просто. Що темніші меблі та колір стін, що рідше заглядає сонце з вікна, то більше джерел світла потрібно встановити. Кімнати, в які сонце потрапляє нечасто, можна прикрасити лампочками по периметру, у спальні гарний вигляд мають настінні бра.
- Не всі можуть відмовитися від килима на підлозі, але всі можуть правильно підібрати розмір. Величезний килим, на який доводиться встановлювати меблі, або маленький килимок на півкімнати - це ознака поганого смаку. Від краю килима до стіни або меблів має бути 20-25 сантиметрів.
- Багато хто припускається помилки, коли прикрашає житло картинами і гобеленами. Як і у випадку з освітленням, правило тут одне. Картини мають бути на рівні очей, а не під стелею.
- Що стосується сувенірів, статуеток, вазочок - головне, не захопитися, і не перетворити своє житло на строкату галявину, що збирає пил. Звичайно, це правило не стосується колекціонерів.
Поширені помилки в інтер'єрі
Share
Ця стаття буде цікава тим, хто самотужки створює затишок, не підглядаючи за кимось і не звертаючись по допомогу до фахівців. Обійтися без дизайнера можна, адже тільки самі господарі знають, що насправді їм потрібно для комфорту. Щоб створити гармонію в інтер'єрі, зробити зручним і затишним своє житло, потрібно уникнути найпоширеніших помилок.