У кожного народу своя психологія. Цим питанням сотні років займаються психологи, історики і просто природознавці, які цікавляться іншими культурами. Один відомий філософ Альфред Фульє, який проводив дослідження в галузі психології народів, виявив величезну кількість схожих, навіть ідентичних моментів в американських індіанців і англійців. Особливістю збігів помічена їхня пристрасть до яскравих кольорів.
Так, в одному з нью-йоркських готелів, дизайнерами якого є одне англійське подружжя, у всіх номерах і холах присутні текстиль, яскраві дивани і крісла всіляких текстур. Соковиті насичені флоки, клаптикова оббивка в стилі печворк, яку шила сама дизайнерка, незвичайні букети. Завдяки великим панорамним вікнам ефект багатої колірної гами, малюнків у смужку, в кружечок, у квіти, в горошок, у геометричні фігури карколомний. Подружжя дизайнерів, керуючись правилом комфорту по максимуму, вважають, що готель має бути не місцем збору пилу, а місцем, де можна жити. Тому в "місті-яблуці", як називають ще Нью-Йорк, серед маси хмарочосів цей одинадцятиповерховий готель із 86 просторими кімнатами, з інфраструктурою як у старовинних англійських готелях, постояльці не просто селяться. Вони живуть тут по багато років. Чому б і ні? Дизайн інтер'єру індивідуальний - тут не знайти однакових диванів у різних номерах або одну й ту саму статуетку. У барі дивани в аргентинському стилі - без підлокітників, барвисті, смугасті. Хол зі строгою сірою обстановкою - на діловий лад. Є весняна кімната в квіточку для романтичних зустрічей. А як Вам номер у сільському стилі зі столиком на товстих гілках? Оббивка на стільцях у кабінеті яскраво помаранчева. Усі деталі перегукуються як за кольором, так і за задумом. Цей готель вважається найбільш "зеленим" в Америці з двома справжніми англійськими садами у внутрішньому дворику. І все це у величезному мегаполісі.
А найцікавішим фактом є те, що кухарі завжди готують яєчню виключно зі свіжих яєць. Адже кури гуляють просто у них на даху готелю, де розташований ще один сад. Ось диваки!
Світ прекрасний!