Яка оббивка краща для дивана?

Яка оббивка краща для дивана?

Одного разу зрозумівши, що нам потрібен диван, ми практично відразу починаємо вирішувати, який він матиме вигляд. І якщо з кольором і формою все приблизно зрозуміло: вони продиктовані нашим особистим смаком і вільним місцем у кімнаті, то з матеріалами не все так очевидно. Яку оббивку краще вибрати? Яка оббивка дешевша або, навпаки, дорожча? Яка тканина підійде для дивана ліжка, а яка буде краще для дитячого дивана? Ці та багато інших запитань виникають у нашій голові, відповісти на які не так вже й просто, якщо під рукою у вас немає фахівця з м'яких меблів або ось такої статті як ця.

Керуючись нашими порадами, ви обов'язково оберете диван, який прослужить вам багато років. Перш за все, визначтеся, де стоятиме диван і для чого.

При виборі дитячих меблів варто звернути увагу на тканини з натуральної сировини. Чудовим вибором стане оббивка з шенілу, льону або набивної бавовняної тканини. Буде не зайвим поцікавитися, чи є у тканини захисне покриття. Так само практичним варіантом буде оббивка з флоку, в цьому випадку її можна буде чистити мочалкою або одежною щіткою.

Для готельних диванів варто вибрати надійну оббивку. Таким параметром відрізняються такі тканини: букле, замш, флок і мікрофібра.

Підбираючи диван-ліжко для щоденного сну, чудовим вибором буде текстиль з велюру, шеннілу, гобелена, бавовни, льону і жакардових тканин.

Ймовірно, ви не будете купувати вже готовий диван, що стоїть у шоу-румі магазину, а зробите замовлення за вашими індивідуальними розмірами та особливостями. В офісі магазину Диван Київ вам обов'язково буде запропоновано перелік тканин, з якими наше виробництво працює. Так само вам нададуть паспорт на обраний матеріал, адже весь текстиль проходить ретельну сертифікацію якості.

Через якийсь час після купівлі та щоденного використання дивана, крісла або пуфа одноколірна тканина може втратити свій первісний вигляд. Тому ми радимо вибирати тканини з візерунком або якимось малюнком, які створять візуальний обман і приховають у майбутньому ковтунці або сліди активного використання цих м'яких меблів.

Ми неодноразово згадували про різні властивості тканин і хотіли б ще раз акцентувати на найважливіших з них при виборі оббивки для дивана.

Зносостійкість

Для перевірки тканини на стійкість до стирання існує спеціальний тест, який називається тест Мартиндейла. Радимо вам вибирати ті тканини, які показали коефіцієнт у 20 тисяч циклів і більше.

Щільність

Тут все просто, чим вища щільність тканини, тим вона стійкіша до різних "життєвих" випробувань, які належить пройти вашому дивану.

Стабільність

Це показник властивостей тканини на розтягнення або усадку під час прання, під впливом джерел тепла або сонячних променів. Звісно, вирішальну роль у цьому відіграють волокна текстилю, але якщо зазначено, що тканина схильна до усадки, то навіть змінні чохли ми не рекомендуємо прати самостійно. Краще буде віддати їх у хімчистку.

Пілінгованість

Іншими словами, наскільки тканина схильна до утворення ковтунців. Радимо вибирати матеріали, що пройшли понад 600 циклів тертя.

Просочення і напилення

Природно, тканина з просоченням або напиленням прослужить вам набагато довше і дасть змогу спростити процес догляду за улюбленими м'якими меблями. До слова, з цих двох варіантів просочення заведено вважати надійнішим варіантом, оскільки плівкою покриваються абсолютно всі волокна тканини, захищаючи її.

Дотримуючись цих простих правил, ви з легкістю оберете оббивку, яка ідеально підійде саме для вашого дивана, купити який ви завжди можете в інтернет-магазині або шоу-румі компанії Диван Київ.

Повернутись до блогу